Welcome to LIBEM Education Centre>>>>>Your Route  to SUCCESS  

 

 

 
 
LIBEM

 

Haberin Kibris Gazetesi'nde yayimlanan orijinal haberi icin tiklayiniz...

Libem, European Union Computer Society

tarafından onaylandı

Merkezi Londra'da bulunan ve dünyanın çeşitli ülkelerinde seçkin eğitim kuruluşlarının vermiş olduğu eğitimin kalitesini denetleyip onay veren "European Union Computer Society", LİBEM Eğitim Merkezi'nin vermiş olduğu eğitim ve olanakları ile AB standartlarında bir eğitim merkezi olarak "Yetkili Eğitim Merkezi" olmasını onayladı.


26 Nisan 2005

 

Merkezi Londra'da bulunan ve dünyanın çeşitli ülkelerinde seçkin eğitim kuruluşlarının vermiş olduğu eğitimin kalitesini denetleyip onay veren "European Union Computer Society", LİBEM Eğitim Merkezi'nin vermiş olduğu eğitim ve olanakları ile AB standartlarında bir eğitim merkezi olarak "Yetkili Eğitim Merkezi" olmasını onayladı.

Uzun süren çabalar sonucunda dünyanın saygın eğitim kuruluşları ve merkezlerinin yer aldığı okulların listesine girmeyi başaran Libem Egitim Merkezi, bundan böyle Kuzey Kıbrıs'ta bu kurum tarafından onaylanmış kursları verebilecek eğitim merkezi olma özelliğini de kazanmış oldu.

Konu ile ilgili Libem Eğitim Merkezi kurucu ve yöneticisi Azer Kadıoğlu, yaptığı açıklamada Libem'in vermiş olduğu çağdaş ve modern eğitimin sonucunda bu başarıyı elde ettiklerini belirtti.

Libem Eğitim Merkezi olarak Kuzey Kıbrıs'a tanınmış sertifikaları ve çağdaş eğitim programlarını getirmeyi amaçladıklarını ve bu konuda sürekli çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

İlk olarak merkezi İrlanda'da bulunan dünyaca ünlü ve geçerli ECDL sertifikasını ve eğitimini ülkemize tanıttıklarını belirten Kadıoğlu, Libem Eğitim Merkezi'nin vermiş olduğu eğitimin EUCS gibi büyük bir kuruluşun onayını almasından Libem olarak büyük gurur duyduklarını belirtti.

EUCS'nin Avrupa ülkelerinde gerekse Amerika'daki ve diğer ülkelerdeki eğitim kuruluşlarındaki eğitimin kalitesini denetleyip onayladığını kaydederek, gerek LİBEM olarak vermiş oldukları eğitimin kalitesine gerekse öğretim elemanlarının seçiminde gösterdikleri titizliğe çok önem verdiklerini vurguladı.

EUCS programlarının yetişkinler yanında özellikle öğrenciler için çok önemli olduğunu belirten Kadıoğlu, öğrencilerin alacakları EUCS sertifika ve eğitimini, üniversitede ve okul sonrası yaşantılarında da yaygın olarak kullanabileceklerini belirtti.

Bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen öğrencileri için özel bir birim oluşturan Libem, 229 0137 numaralı telefona başvuran öğrencilere detaylı bilgi de veriyor.

EUCS Nedir?

Merkezi Londra'da bulunan European Union Computer Society, bilişim teknolojileri alanında eğitim veren okul ve merkezleri, vermiş oldukları eğitimin kalitesini, öğretim elemanlarının yeterliliğini denetleyen yetkili kuruluş olarak biliniyor.

Bünyesinde, University of London, London Academy of Business Studies, Stratford College London, American Institute for Management Education and Research Studies (AIMERS), Kingsland College of Business Studies, London School of Management Science, REGEM-European College of Business & Management, King Edward College of Mgt. & Technology gibi ünlü eğitim kuruluşlarını barındıran, EUCS verilen eğitimin standartlarının Avrupa standartlarında olduğunu da onaylayan kurum olarak da biliniyor.

Bilindiği gibi Libem Eğitim Merkezi ülkemizde öğrenci ve yetişkinlere yönelik çeşitli kurslar düzenlemekte. "Libem Junior" ve "Libem Senior" merkezlerinde yürütülen eğitimlerde öğrencilere okul destek programlarında yardımcı olunmakta, yurt dışına üniversite eğitimi için gidecek öğrencilere yönelik destek kursları, yetişkinler için de mesleklerine uygun kurslar ve sertifika programları düzenlemekte.

European Union Computer Society (EUCS) Libem Egitim Merkezi'ne internet sitesinde de yer veriyor...
 
Copyright © 2004 LIBEM Education Centre. All rights reserved.
No part of this website may be reproduced in any form except as permitted by LIBEM Education Centre.