Sitede ara

 +90 (392)  444 42 44
Eğitiminin Kalitesi uluslararasi oduller ve başarılarla kanıtlanmış
KKTC'nin en modern ve yenilikci  egitim kurumuna
Hoşgeldiniz

e-mail

Ogrencilerimiz e-maillerini burdan okuyabilir.

Libem Eğitim Grubu olarak kendimize hedef belirlediğimiz ve hiçbir şekilde taviz vermediğimiz kalitemiz, hem ülkemizde hem de yurt dışında takdir görmekte ve gerek   yurt içi gerekse yurt dışında çok önemli kurumlarla işbirliği  yapmamıza olanak sağlamaktadır. Kuruluş aşamamızdan itibaren ülkemizde eğitim kurumu anlayışına farklı bir bir ivme kazandıran kurumumuz 2011 yılı itibarı ile sadece KKTC de değil tüm Kıbrıs adasında yurt dışındaki eğitim kurumlarının tek çatı altında en çok çalışmayı tercih ettikleri eğitim kurumu olmamızı sağlamıştır.

Kuruluş aşamamızdan itibaren eğitimde Avrupa standartlarında kaliteli eğitim anlayışını kendisine ilke edinen kurumumuz yirmi yıla varan birikim ve tecrübemizle KKTC de her kesime eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Yıllar içerisinde kazanış olduğumuz tecrübe ve birikimizle ülkemizde iki binden fazla

öğrencimize istemiş olduğu dallarda eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlanmıştır.

Hizmetlerimiz arasında ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik okul sonrası destek kursları, etüt programları, yurt dışında okumak isteyen öğrencilerimize danışmanlık ve yazışma hizmetleri, yetişkin öğrencilerimize yönelik İngilizce ve bilgisayar kursları, yurt dışında lisan eğitime katılmak isteyen her yaştan öğrencimize yönelik dil okulları bulunmaktadır.

Kuruluş aşamasından itibaren ülkemize eğitim alanında kazandırmış olduğumuz sertifika programları ve resmi temsiliyetler ile birçok öğrencimize uluslararası eğitim vermiş ve yurtdışından sertifika kazanma şansını elde etmelerine olanak sağlanmıştır. Dünyada en geçerli bilgisayar sertifikasyon programı ECDL'i (European Computer Driving Licence) KKTC'de başlatan ilk ve tek eğitim ve test merkezi  olan kurumumuz sonrasında LCCI (London Chamber of Commerce International) sınavları ile birçok öğrencimize çeşitli dallarda eğitim ve sertifika programına katılma şansına sahip olmasını sağlamıştır. İngiltere'nin en önde gelen üniversitelerinden olan University of Warwick, İngiliz üniversitelerine girişte geçerli İngilizce sınavının yetkili tek test merkezi olarak KKTC'de kurumumuzu seçmiştir.

Halen başta İngiltere olmak üzere, İtalya, İspanya, Almanya, Hollanda, Amerika, Kanada, Türkiye, Macaristan, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Rusya, Letonya,Fransa, İsveç, İsviçre, Japonya olmak üzere yüzlerce eğitim kurumu ile resmi anlaşması bulunan kurumumuz eğitimini yurt dışında sürdürmek isteyen öğrencilerimize okul ve yurt yazışmalarını yaparken burs başvurularını da başarı ile tamamlamaktadır.

Kurulduğumuz günden itibaren ülkemiz eğitimine farklı bir anlayış getiren ve öğrencilerini dünya standartları ile tanıştıran kurumumuz ilkelerinden vaz geçmeyerek ve her yıl eğitim alanında yatırımlarına devam ederek yoluna devam etmektedir.

          
         
© Libem Eğitim Grubu. Sitenin tamamı için tüm haklar Libem Eğitim Grubu'na aittir.
Copyright © 2012 LIBEM Education Group. All rights reserved.
No part of this website may be reproduced in any form except as permitted by LIBEM Education Group