Ilkogretim Merkezi

 

Ana Sayfa

Egitimimiz

Ingilizce

Bilgisayar

Kadromuz

Etkinliklerimiz

Bize Ulasin

 

Libem kalitesini, bünyesinde çalışan öğretmenleri ile de kanıtlamaktadir.Biz, programımızın gücünün eğitim kadromuzun adanmışlığına borçlu olduğumuzu biliyoruz. Libem'in öğretmen standartları içinde; alanında tecrübeli ve gerekli eğitimsel alt yapıya sahip, etkili iletişim becerilerini rahatlıkla kullanabilen, gözlem tekniklerini bilinçli şekilde uygulayarak, çocukların kişisel farklılıklarını ve gelişimsel özelliklerini yakından takip edebilen öğretmenler olması şartı bulunur.

Bunların yanında; okul-aile iş birliğini destekleyici alternatifler üretmeleri, öğretmen-öğrenci iletişiminde  çocuklara her açıdan “model” olmaları önceliklerimiz arasındadır.Öğretmenlerimizi eğitimle, kaynaklarla ve bireysel bir öğrenme programı ortaya çıkarmalarında özgür bırakarak destekliyoruz. Öğretmenlerimize düşüncelerini paylaşmaları ve profesyonel olarak gelişmeleri için bir çok olanak sağlıyoruz.
Giyimine, görünümüne ve diksiyonuna özen göstermeleri ile de öğretmenlerimiz,  
Libem kalitesine yakışır nitelik taşırlar.


Libem insanlara, çocuklara, ailelerine ve personelimize değer veren bir kurumdur. Kapılarımız ailelerimize her zaman açıktır. Biz, ebeveynlerin bir çocuğun hayatında en önemli kişiler olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden, ailelerle öğretmenler arasında karşılıklı saygı olması için uğraşıyoruz ve tüm personelle ebeveynlerin iletişimini sağlamaya çalışıyoruz. Bizim bu profesyonellik anlayışımızın yanında, duygusal anlamda da güven duygusunu hissettirecek sevgi, hoşgörü ve şefkatin bir öğretmenin en önemli parçası olması gereğine inanıyoruz.. Biz düzenli olarak içimizde yer alan doğruluğu canlı tutuyoruz.

 

 

 

 

 

 

Tel
(0392) 444 42 44
0533 862 3541