ÖĞRENCİ DANIŞMANLIK ve YERLEŞTİRME MERKEZİ

   Tel +90 (392) 229 0137

Bizler Hakkında...
Libem Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Yerleştirme Merkezi olarak Libem Eğitim Grubu bünyesinde hizmet vermekteyiz.

Libem Eğitim Grubu’nun kurucusu olan ve halen yönetimini üstlenen idari yetkililer İngiliz eğitim sistemi içerisinde uzun müddet görev yapmış, ayrıca yabancı dil eğitim sektöründe yıllarca deneyim sahibi olan uzmanlardır. Libem Eğitim Grubu’nun önerdiği programlar bu tecrübe ve ilkelerle belirlenmekte ve öğrencisilerimizin imkan ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özenle seçilmektedir.

Libem Eğitim Grubu, İngiltere ve ABD başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda üniversite, kolej ve dil okulunun resmi temsilciğini başarı ile yürütmekte, her yıl yüzlerce öğrencinin yurtdışında eğitim almasında ve kariyerlerini oluşturmasında kilit rol oynamaktadır.

Eğitim kararları, kişilerin hayatlarına doğrudan tesir eden önemli kararlardır. Biz  bu önemli görevin bilincindeyiz. Bu nedenle " Kariyer Danışmanlığı" alanında, öğrencilerimize doğru yönlendirmeler yapmayı ve sorumluluk almayı bir görev olarak görüyor, bu görevi en iyi biçimde yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.  

Yurtdışında eğitim ya da kariyer geliştirmek amaçlı düşünce ve planlarınızı dilediğiniz zaman Libem Eğitim Grubu yetkilileri ile tartışabilir ve en güncel bilgileri alabilirsiniz.

Temsilciliğini yaptığımız okullara gönderdiğimiz öğrenciler, prensip olarak geri dönüşlerine kadar bizim sorumluluğumuzdadır. Önereceğimiz okulların eğitim kalitesi ve konularındaki etkinlikleri, Libem Eğitim Grubu teminatı altındadır. Öğrencilerimizin yurtdışında kaldığı süre boyunca ihtiyacı olan her konuda yanında olmak ve devam ettiği programdaki gelişimini düzenli aralıklarla takip ederek, velisi veya kendisi ile okul arasında bir köprü oluşturmak, danışmanlık anlayışımızın bir parçasıdır.

Libem Eğitim Grubu, ülke, okul ve eğitim programlarının seçiminden, konaklama, transfer, sigorta, uçak bileti organizasyonu ve vize başvurusuna kadar her konuda hizmet sunar.

***Sayfa Başına Dön***