Başarısı uluslararasi oduller ve basarilarla ispatlanmıs
KKTC'nin en modern ve yenilikci  egitim kurumu...

Üç tarafı bahçe ile çevrilmiş Kreş ve Anaokulumuz, yeşilin her tonunun  bulunduğu bahçemiz ve binamız  çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geniş ve ferahtır.

0-5 yaş arası çocuklarımız,  yaşlarına göre sınıflara ayrılmakta, çocuk gelişimi konusunda eğitimli ve tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından eğitim almaktadırlar.

Eğitim kadrosu dışında bir çocuk doktoru ve bir de çocuk psikoloğunun görev aldığı kurumumuz bu konuda da KKTC'de öncü kurum olma yolundaki iddiasını da devam ettirmiştir.

Diğer tüm bölümlerimizde olduğu gibi Kreş ve Anaokul Bölümü’müzde öğrenim gören öğrencilerimizin en hijyenik ortamda olmasına özen gösterilmektedir. Binamız Lefkoşa Türk Belediyesi ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da denetlenip tam not almıştır.

Kreş ve Anaokul Bölümünde kullanılan tüm malzemeler özenle seçilmiş olup tüm halılarımız anti-statik ve anti-bakteriel ve  anti-allerjik dir. Kullanılan tüm eğitim araç ve gereçleri ve oyuncaklar özenle seçilmiş olup oijinal sertifikalı markalar kullanılmasına özen gösterilmiştir.

Yemek listelerinden, eğitim programlarına, servis aracından kullanılacak araç gereçlere kadar herşeyin titizlikle hazırlanan Kreş ve Anaokulu Bölümümüz ile miniklerimize en iyi eğitimi sunmaktayız.

Kreş ve Anaokulumuzda tüm çocuklarımıza sevgiyi ve güveni bir aile sıcaklığında hissetirirken onlara en kaliteli ve çağdaş eğitimi de vermekteyiz.

Adres: Şht Erdoğan Mustafa Sokak No:3A Lefkoşa
Tel: 228 3418

 

Copyright © 2007 LIBEM Education Group. All rights reserved.
No part of this website may be reproduced in any form except as permitted by LIBEM Education Group